Každá středa 10 hod. cvičení s prvky jogy, lory, tai-chi.

2.3. 19 hod. CESTOVATELSKÝ PONDĚLKY V ŽÁBĚ (Tentokráte s Michalem Pechánkem česrstvě přijetým z Nepálu.)

14.3. od 11 hod. – ONENESS MEDITACE

meditace 14.3.2015 ústí jpeg15.3. 11 hod. Mandaly (První z 12-ti tvořivých sezení).

Přijďte si popovídat a vytvořit si svou vlastní originální mandalu.
Veškerý materiál k mání na místě.
Příspěvek na materiál: 50,-
Předběžnou účast prosím nahlásit na můj email: sybila.sulfur@gmail.com

Mandala Syb

20.3. 19 hod. ŹABÍ MEJDÁNEK VIII: (První v tomto roce. Další Žabí mejdánek je tu! V pátek 20. března od sedmi hodin se čajovna znovu rozezní a vyplní tou nejlepší náladou. Tak buďte u toho žabičky a žabáci.
Vystoupí:
Pavel Klimt (v doprovodu Dity Hylmarové)
Stromví
Fixage
a další)

28.3. 18 HOD. LARP : ETERNYJE – VE SLUŽBÁCH MAGIE (Tento LARP se odehrává v magické věži na Koverském vrchu. Na rozdíl od předchozích dílů Eternyje je opravdu komorního rázu. Celkem je LARP vymyšlen pro 6 hráčů a cca 4 až 5 Cépek. LARP proběhne v čajovně u Vysmátý žáby 28. března (v sobotu). Sraz je v 18:00. Připravte se, že se bude hrát tak do půlnoci maximálně.

Larp eternyje 28.3.

Upozornění!: Každá hráčská role je do detailu propracovaná a nebude lehké ji zahrát. Zároveň je vyhlášena kostýmová povinnost.

A o co půjde?
Blíží se další sraz tzv. Filomágského kruhu. Instituce složené ze 2 mágů z Reborienu, 2 mágů z Nové lóže a ctihodného zakladatele kruhu. Na pořadu dne jsou témata jako „Co se děje s únikem?“, „Co se stalo se starými kontinenty?“, „Anděla a Stínovrazi“ nebo například „Návrh na vytvoření nové akonharovské lóže ve Starém Terothu“. Zároveň přišla zpráva, že dorazí i Huun a přivede Andělina vyslance. Inu je tu dost příležitostí intrikovat a hádat se. Každý z členů kruhu je mocný mág, který leccos tají před svými kolegy.

Postavy:
Modrokras Doronský (neobsazeno)
– Čestný hrdina Nové lóže, který na své misi ve válce proti Císařství zabil vůdce tehdejší císařské lóže Talara z Archu. Jeho specializací je vodní magie a magie iluzí. Je úlisný a podlézavý a vždy hraje na straně silnějšího. Také vždy dbá o svůj vzhled.

Aventus Amareti (neobsazeno)
– Čestný vyslanec doronské univerzity. Je to strohý úřednický typ. Býval arciděkanem univerzity, ale zavedl velmi tvrdý režim, díky kterému byl radou Nové lóže degradován. Je znám pro své kontroverzní názory a také tím, že na univerzitě stále učí. Zaměřením je na surovou magii, hlavně štíty, teleporty a telekinezi.

Sienna z Everety (neobsazeno)
– Mocná elfí čarodějka a rádkyně averského krále Maera III. Také je to hrdá členka reborienské lóže. Je velice ambiciózní a ctižádostivá. Její specializací je magie země a světla. Také alchymii zvládá poměrně dobře.

Kajl Ventrue z Padlé marky (neobsazeno)
– Uctivý, flegmatický a důsledný člen reborienské lóže. Známý bylinkář a specialista na „zakázaná umění“. Říká se o něm, že za války zabil mnoho mnoho mágů i válečníků. Jeho elementem je oheň.

Hieronymus Kath (neobsazeno)
– Starý a ctihodný zakladatel filomágského kruhu. Jako vždy hostí své kolegy ve svém skromném sídle na Koverském vrchu. Zaměřením je spíš politik a historik než čaroděj, ale velmi dobře se vyzná v alchymii. Jeho elementem je vítr.

Rowan Vafail (neobsazeno)
– Čestný host kruhu a vyslanec Anděly. Přichází s poselstvím od své paní. Je to specialista na nemrtvé a prokleté. Je to vznešený elf. Jeho úkolem je přísedět na tomto zasedání kruhu.

29.3. 10 hod. VYSMÁTÝ DESKOVKY – Osadníci z Katanu (Opět se můžete těšit na velmi příjemnou čajovou atmosféru, skvělou zábavu u hry, boj o věcné ceny a body do celoroční série turnaju Vysmátý deskovky! Takže neváhejte a určitě všchni přijďte, ať nepropásnete tuto krásnou akci! Registrovat se můžete na odkazu: https://docs.google.com/forms/d/1DsIWetAui10MhLhAyr0JY240qGj-8n6M7QQJqVoiqLQ/viewform?usp=send_form
Vstupné dvojí (je na Vás, kolik zaplatíte):
– 100 Kč – v ceně jeden čaj či jídlo dle výběru
– 200 Kč – v ceně jeden čaj a jedno jídlo dle výběru)

Volné hraní deskovek 15.2.

6.4. 19 hod. KONCERT JOHNNY KOWALSKI AND THE SEXY WEIRDOS (UK) + TOM 77 (CZ) … ještě před červnovým ÚTULEK FESTem 2015 udělá pořádající DrýmTým radost nám všem koncertem birminghamské „ska / balkan / punk / rock’n’roll / mariachi / carnival“ bandy Johnny Kowalski and the Sexy Weirdos s nejlepším folk-punkovym předskokanem v širym lánu okolním: Hřebík aka Tom77 to rozbalí (zas a znova) nejlíp po svým!

Johny Kowalski a teh Sexy Weidos (UK) + Tom 77

http://www.sexyweirdos.co.uk/
http://bandzone.cz/tom77

VLEZNÝ DO KLOBOUKU (doporučujem nešpárovat, ať se nám muzikanti zas někdy vrátěj 🙂